Průvodkyně k duševní rovnováze.

Žena, která poznala tajemství, jak vyčistit minulost, aby mohla žít šťastné teď.

Pomáhám ženám zahojit bolest v srdci a inspiruji, jak být ženou milovanou, mít více lásky, opory a porozumění, protože láskyplné vztahy dělají svět lepší.

Mé poslání je rozpouštět trápení, aby každá žena mohla být šťastná.

 

Trombóza a strach o život mě přivedly k poznání, jak být šťastnou.

Chtěla jsem si uzdravit žíly z trombózy a nevědomky se dostala na cestu, kde se rozpouští všechna emocionální zranění a traumata, i ta hluboko a dlouho uložená z dětství nebo vztahů.

Vše se vyčistilo, aniž bych se o něco snažila. V tom je ta jednoduchost a síla. Prostor ve mně i kolem mne se vyplnil láskou a něhou.
A to, co jsem měla v sobě (tedy něhu, čisto, lásku), jsem přitahovala. Je to zákon Vesmíru. Co vyzařujeme, to k nám přichází.
A tak můj muž na mě reagoval láskou a něhou, cítila jsem se milovaná, měla jsem jeho veškěrou možnou oporu. Cítila jsem se v bezpečí. 

A v prostoru bezpečí, lásky a něhy jsem se mohla naprosto upřímně, pravdivě a bez obav vyjadřovat a projevovat taková, jaká jsem. Cítila jsem se příjímaná, milovaná, chápaná.

Co vyzařujeme, to k nám přichází.
Proto je důležité zahojit minulost, zranění, křivdy, traumata, aby mohla vstoupit láska.

Netušila jsem, jak moc je tohle pravdivé a jak to ovlivňuje náš život. Až pád ze schodů, zlomený kotník, potrhané vazy a trombóza po sundání sádry mě přiměly se ve svém životě zastavit.
A taky bát, že se ucpaná žíla může uvolnit a já umřít.

A tak jsem si začala přírodní cestou uzdravovat žíly a díky tomu nic netušíc nastartovala i hojení své duše. Bylo to jako zázrak, když se rozpustila všechna trápení, křivdy, zranění a celou mě prostoupila něha.

Je pravda, že se už víc jak třicet let zabývám zdravím a poznala jsem různé metody, jak se uzdravit a zbavit bolesti na těle i na duši, ale nic nebylo tak komplexní a hluboké, aby se mé tělo i duše koupaly v blaženosti a já se cítila tolik milovaná a bezpodmínečně milující.

Mít čisto v duši je základ. Proto je důležité umět si poradit s trápením a nenechávat ho příliš dlouho v sobě. Co si přitáhneme, když v sobě budeme nosit zklamání, smutek?
I Vy můžete přetrhnout kolotoč neustáleho zklamání a být konečně šťastná.